handifest 2016

Kaplice

17. června
městský park v Kaplici

Vstupné v předprodeji: 150 Kč
na místě: 200 Kč dospělí / 100 Kč studenti / děti do 10 let zdarma

Vstupenky budou
k dispozici na místě

Letní edice Handifestu se uskuteční v červnu v Kaplici. V příjemném prostředí místního parku zahrají regionální kapely, ale také známé tváře mladého českého popu.

Vystoupí

Dětský pokojíček

vystoupí v 16:00

Kapela z Velešína, která o sobě tvrdí, že „byly dětmi a dětmi zůstanou“, se v regionu prosadila díky chytré kombinaci popu s folkem. Přestože sestavu tvoří šest muzikantů, jejich hudba není překombinovaná – udržují si přímočarý, svěží zvuk, který srší pozitivní energií.

Dětský pokojíček
Alike

Alike

vystoupí v 17:00

Charakteristickým znakem velešínské kapely, která začínala pod jménem A SweetWater Trick, je přítomnost violoncella. To ozvláštňuje jinak klasický crossoverový zvuk, který se vyznačuje nebojácným přístupem k hudebním kontrastům a nápaditou prací se zpěvem.

ISUA

vystoupí v 18:00

Čtyřčlenná parta ze západu Čech charakterizuje svou tvorbu jako melodický rock s upřímnými českými texty a dávkou nakažlivé pozitivní energie i melancholie. V čele stojí charismatická zpěvačka Giudi, známá z televizní show X-Factor 2014.

ISUA
Pavel Callta

Pavel Callta

vystoupí v 19:00

Poprvé na sebe výrazně upozornil, když se v roce 2011 probojoval do semifinále soutěže Česko Slovensko má talent. Po angažmá v několika kapelách, kdy se takříkajíc hudebně hledal, se vydal na sólovou dráhu a brzy začal obsazovat přední místa v hitparádách. Aktuálně platí za vycházející hvězdu mladého českého popu.

web

Bára Zemanová & Band

vystoupí v 20:30

Mladá zpěvačka s překvapivým množstvím zkušeností. S první kapelou vystupovala ve 14 letech, v roce 2006 se umístila na 4. místě v SuperStar. O rok později natočila ve spolupráci s Honzou Křížkem a Vojtou Říhou z Blue Effectu album Rozjetej vlak. Se současnou kapelou koncertuje od roku 2010.

Bára
We on the Moon

We on the Moon

vystoupí v 21:50

We on the Moon je 5členná pop-rocková skupina z Brna a Prahy. Inspiraci čerpají především z americké a britské produkce – na své si přijdou fanoušci kapel jako You Me At Six, Deaf Havana, Mayday Parade nebo Al Time Low. Posledně jmenovaným předskakovali WOTM při jejich vystoupení v Česku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace